„POstęp” w natarciu. ONZ: tradycja i religia muszą ustąpić, polski rząd będzie promował pedofilię


„Podczas Konferencji Praw Człowieka, która 15 kwietnia br. odbyła się w Oslo sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon zapowiedział rozpoczęcie międzynarodowej kampanii, której celem jest „postawienie żądań osób zdezorientowanych seksualnie ponad żądaniami pozostałych osób”. Szef ONZ otwarcie podkreślił, że przestrzeganie „praw” tych osób jest ważniejsze niż „kultura, tradycja czy religia”, które – jak przewiduje – będą używane jako powody do „przeciwstawiania się zmianom”. Jest to pierwsza tak otwarcie wypowiedziana deklaracja wojny m.in. z chrześcijaństwem przez najwyższego rangą funkcjonariusza ONZ.

W typowy dla przedstawiciela lewackiego establishmentu sposób Ban Ki-moon w swojej wypowiedzi odwołał się wyłącznie do emocji, w ogóle nie przedstawiając na poparcie swego stanowiska jakichkolwiek racjonalnych argumentów. W czasie przemówienia ze pośrednictwem telemostu stwierdził, że „pozostające dotychczas bez odpowiedzi” żądania osób, które „cierpią z powodu pomieszania płci” stanowią jedno z „zaniedbanych praw człowieka, będących wyzwaniem dla naszych czasów”.

Koronnym „argumentem” Ban Ki-moona było stwierdzenie, że jeśli inni przyłączą się do kampanii, to świat będzie „bezpieczniejszy, bardziej wolny i równy dla wszystkich”. Oczywiście, szef ONZ niczym nie uzasadnił tego stwierdzenia, które zachowało rangę co najwyżej niemożliwej do obrony hipotezy. Ale przecież nie o to mu chodziło, bo prawda nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Celem jego wypowiedzi było zaatakowanie sfery emocjonalnej odbiorców.

Emocje zamiast argumentów

A jednak, czy się Sekretarzowi Generalnemu ONZ to podoba czy nie, prawda, zwłaszcza w odniesieniu do jego pozbawionej treści wypowiedzi jest bardzo ważna. Najnowsza

historia daje nam wielu przykładów, gdy jakieś grupy (w tym przypadku mamy do

czynienia z proletariatem ideologii gender, czyli osobami zdezorientowanymi seksualnie) są z jakichś względów wyróżniane, np. jest na nie moda (oficjalnie innych argumentów, uzasadniających przyznawanie im specjalnych względów, nie sposób się dopatrzeć), co automatycznie oznacza łamanie praw osób, które nie godzą się np. na stawianie świata na głowie, chociażby chrześcijan, których sumienia zostały uformowane poprzez przyswojenie ewangelicznego przesłania.

Przykładem może być tutaj wsparcie jakiego udzieliły w latach 80. XX w. „elity” intelektualne i polityczne dla uznania zboczeń seksualnych za normalny element naszej obyczajowości. Następnie, na przełomie XX i XXI w. przekształciło się to we wsparcie dla homoseksualnych związków partnerskich, zaś dalszą tego konsekwencją było dekadę później wsparcie dla „małżeństw” jednopłciowych…”

całośc tu: Szef ONZ: tradycja i religia muszą ustąpić! « Wirtualna Polonia.

„Jak czytamy w artykule opublikowanym na delfi.pl “Polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej było współorganizatorem konferencji naukowej poświęconej seksualności osób nieletnich i małoletnich. Z konferencji wynika, że sześciolatek powinien wiedzieć co to jest „akceptowalny seks”, a 12-latek potrafić „komunikować się w celu uprawiania przyjemnego seksu”, podała „Rzeczpospolita“.

Konferencja odbyła się wczoraj w siedzibie Polskiej Akademii Nauk. Razem z PAN i dwoma ministerstwami organizowała ją agenda ONZ ds. Rozwoju oraz polskie biuro Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Była poświęcona prezentacji „standardów edukacji seksualnej w Europie”, które WHO opracowało z niemieckim Federalnym Biurem ds. Edukacji Zdrowotnej. Prezentował je konsultant krajowy w dziedzinie seksuologii prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Dużą część wykładu poświęcił seksualności dzieci. Wywodził, że nie są one aseksualne, bo z badań wynika, że już niemowlęta doznają orgazmów.”

To co opowiada Lew-Starowicz jest oczywiście totalnym kłamstwem wyssanym z palca przez Alfreda Kinseya, który sam był dewiantem pracującym na zlecenie Fundacji Rockefellera. W swoim raporcie z 1948-53 roku zatytułowanym Sexual Behavior in the Human Male (1948) i Sexual Behavior in the Human Female (1953), który stał się podstawą seksuologii pisał to o czym mówi Lew-Starowicz, że mianowicie dzieci doznają orgazmu. Zapomniał natomiast dodać, że Kinsey płacił pedofilom (również niemieckim pedofilom pracującym w obozach koncentracyjnych) za przeprowadzanie zapisków z gwałtów na dzieciach i na podstawie tych notatek opracował tezę, że kiedy dzieci płaczą i wiją się w konwulsjach to przeżywają orgazm. Kenzey również zatrudniał żeńskie i męskie prostytutki dla celów statystycznych by uwydatnić rolę seksualności w społeczeństwie amerykańskim. Jednym słowem raport ten był oszustwem naukowym mającym oczywiście swoje społeczne reperkusje w postaci wprowadzania m.in. edukacji seksualnej w szkołach i promocji kultury wolnej miłości w latach 60-ych, a w dłuższym okresie czasu deprawacji  seksualnej całego społeczeństwa świata zachodniego.

Dalej w artykule z delphi.pl czytamy ”Podobne wnioski płyną z opracowania WHO. Wynika z niego, że „rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia”, więc edukację należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia. W tym okresie dziecko należy nauczyć umiejętności, takich jak „rozmowa dotycząca prokreacji z wykorzystaniem określonego słownictwa”. Dziecko powinno umieć też „wyrażać własne potrzeby, życzenia i granice, na przykład w kontekście zabawy w lekarza, wobec ciąży, rodzicielstwa itp.”.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele resortów zdrowia i edukacji. „Nie są to standardy, które będą wdrażane w szkołach. To jedynie dyskusja na ten temat“ – po konferencji wiceminister edukacji Joanna Berdzik. W trakcie dyskusji mówiła jednak, że chce „rozpowszechnić ten raport wśród nauczycieli i rodziców” , a inna z przedstawicielek MEN opowiedziała się za publikacją opracowania na jednym z portali dla nauczycieli…”

całośc tu: Fundacja Wandea – Instytut Myśli Konserwatywnej – Polski rząd z ONZ będzie promował pedofilię..

Libertynizm się rozplenił wszędzie. Libertynizm to ideologia dyktatury przyjemności, szczególnie seksualnej. Proszę mnie źle nie zrozumieć. Uwielbiam dziewczyny. Ale nie chciałbym z tego robić ideologii. Jest to moja sprawa intymna. Postępowcom nic do tego.” (Marek Chodakiewicz)

…Powiem krótko… To nie jest chore to po prostu zbrodnia na ludziach a co najgorsze na dzieciach (już nawet 4 letnich!)…. Trzeba walczyc o religię i tradycję! Trzeba ludziom przypominac że świat bez wartości tradycyjnych i zasad zakorzenionych w religii katolickiej będzie piekłem na ziemi a nie żadnym rajem, chyba że chodzi nam o to, żeby zboczeńcy i pedofile chodzili bezkarnie i realizowali swoje chore fantazje na na ludziach nam bliskich. Musimy zwalczac gdzie się da tę „wolnośc seksualną” która zaczyna wchodzic nie tyle do naszych domów – gdzie możemy miec kontrolę nad tym jak się bawią nasze dzieci i z kim się bawią – ile do placówek szkolnych gdzie za zgodą a byc może niedługo pod przymusem władz będą się z naszymi dziecmi „bawic” zboczeńcy w ramach tzw. „edukacji seksualnej”, o której efektach nie jeden obywatel który się tym interesuje może codziennie przeczytac w mediach które tych niewygodnych dla pewnych środowisk faktów nie ukrywają…(Odys)

podobne: “Nowoczesne” społeczeństwo, czyli “róbta co chceta” a nawet więcej róbta!

Reklamy

6 comments on “„POstęp” w natarciu. ONZ: tradycja i religia muszą ustąpić, polski rząd będzie promował pedofilię

  1. Pingback: Pedofilia w Kościele. Ideologiczny raport Komitetu ONZ. Bezpardonowy atak marksizmu. | Odys Syn Laertesa

  2. Pingback: Durne lex – sed lex czyli… Prawa człowieka kontra Trynkiewiczowa rzeczywistość. | Odys Syn Laertesa

  3. Pingback: W Kościele nie ma miejsca dla pedofilów. Ścigany za pedofilię Polański bezkarny. | Łódź Odysa

  4. Pingback: Zniknęły zeznania dotyczące szajki pedofilów w brytyjskich władzach a na Uniwersytecie w Cambridge konferuje się o pedofilii jako „męskiej normie”. | Łódź Odysa

  5. Pingback: Janusz Korwin Mikke vs Szewach Weiss czyli… Krótko i na temat jak rozmawiać z żydem bez postawy służebnej. | Łódź Odysa

  6. Pingback: Kłamstwo „POstępu” i neobolszewizm czyli… „Ustawa o uzgodnieniu płci”. Niemiecka AfD ma już dość gender. | Łódź Odysa

Dodaj komentarz (byle bez epitetów i wulgaryzmów)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s