Międzynarodowy „Dzień Walki z Homofobią”, czyli kto komu na łeb wchodzi.


17.05.2013 (IAR) – Dziś Międzynarodowy Dzień Walki z Homofobią. Dzień ten upamiętnia usunięcie homoseksualizmu z listy chorób psychicznych WHO w maju 1990 roku.

W tym roku tematem przewodnim jest walka z homofobią w internecie. Zdaniem organizatorów, niechęć homofobicznych internautów można porównać do wirusa, który rozprzestrzenia się po sieci. Anonimowość, jaką zapewnia cyberprzestrzeń, ułatwia zamieszczanie obraźliwych komentarzy.

Zwolennicy walki z homofobią cytują jednocześnie badanie z Amerykańskiej Gazety Zdrowia Publicznego. Z sondażu tego wynika, że młode homoseksualne osoby są w szkołach molestowane cybernetycznie i realnie dwa razy częściej niż osoby heteroseksualne.

Naukowcy zwracają przy okazji uwagę na fakt, że zachowania homoseksualne u zwierząt nie są niczym nieznanym: przejawiają je między innymi szympansy, delfiny czy pingwiny. U człowieka odsetek osób o zachowaniach lub skłonnościach homoseksualnych wynosi – w zależności od kraju i metod badawczych – od kilku do kilkunastu procent.

za pomocą Międzynarodowy Dzień Walki z Homofobią – Stooq.

podobne: Homofobia czy wolnośc poglądów?, tu: Batem ją! Batem! Batem! Batem! i tu: NIK wykrył gender czyli… albo kompetencje, albo “równość”.

Stanisław Michalkiewicz o sodomitach.

Godson (PO): „Nie możemy używać prawa, by nawracać ludzi„.

rys. Buch

rys. Buch

…Zwłaszcza w sytuacji kiedy to „prawo” jest produkowane wbrew powszechnie obowiązującym tradycjom i normom naukowym. Natura (czy jak kto woli Bóg) na to stworzyła dwie płcie aby człowiek mógł się w ten sposób rozmnażac i zachowywac ciągłośc gatunku ludzkiego. Chodzi o to, że sam akt prokreacji ma służyc “czemuś” innemu jak tylko osiąganie takiej czy innej “satysfakcji” czy bycia okazją do opowiadania o tym publicznie w detalach na prawo i lewo. Homoseksualizm występujący w przyrodzie nie jest podstawą do ugruntowania homoseksualizmu w relacjach międzyludzkich z prostej przyczyny – jest to bezmyślne/instynktowne rozładowanie napięcia. Zwierzęta nie robią tego z wyrafinowania jak w przypadku ludzi. Więc przenoszenie tych „zwierzęcych relacji” na grunt ludzki jest jakimś kuriozum! Takie związki na gruncie ludzkim (człowiek to istota rozumna! zdolna panowac nad popędami) są jałowe i do tego są „natury” co najwyżej dewiacyjnej. Homoseksualizm nie jest normą! To taki „wyjątek” od REGUŁY jaką jest HETERO, więc próba usankcjonowania tej „choroby” jest z natury chora i zakłamana… W przyrodzie naturalną relacją jest łączenie się przez zwierzęta w pary! A wszelkie „odchyły” od tej NORMY stanowią promil. Dzieje się?! To niech się dzieje! – bo w przyrodzie też występują anomalie. Ale wszelka próba zrobienia z tej anomalii normy jest pomyłką i zaprzeczaniem nauce, która dośc jednoznacznie określa co jest normą (zważ proporcjum mocium Panie)…

Pomijając te dośc oczywiste naukowe fakty natury biologicznej należy sobie jasno powiedziec, że pewne sprawy jak pożycie intymne i takie czy inne upodobania “łóżkowe” to sprawa całkowicie prywatna każdego jednego człowieka. Epatowanie jakimikolwiek upodobaniami seksualnymi w imię walki o “wolnośc”, „równośc” czy “tolerancję” oraz ich sankcjonowanie jakimkolwiek „prawem” kosztem wolności i tolerancji innych ludzi, jest całkowicie niedopuszczalne i nieuczciwe, przez co może wzbudzac (i wzbudza) w większości społeczeństwa gniew i negatywne nastawienie do osób “odmiennej orientacji seksualnej”. “Wolnoc Tomku w swoim domku” i wtedy “róbta co chceta” – prawo wam do tego nie jest potrzebne! Nie właźcie ludziom z buciorami w ich mir domowy, zachowujcie się publicznie tak jak to przewidują powszechnie przyjęte normy społeczne a nikt was nie będzie „napastował” czy negował waszego prawa do życia po swojemu. Bo po swojemu znaczy we własnym gronie!

„…Jeśli zgodzimy się na homozwiązki to niebawem dojdzie do tego adopcja, zaraz później przyjdzie nakaz mówienia „rodzic A” i „rodzic B”, zakaz mówienia „mama” i „tata”. Dzieci w przedszkolach i szkołach będą upominane za użycie najświętszych słów ludzkosci. Przecież tak już jest na Zachodzie. Co to za ludzie którzy chcą zakazac dzieciom używanie słów mama i tata? Takim ludziom chcemy dac pełną wladzę. Do tego dojdzie jeszcze prześladowanie i wsadzanie do wiezień przeciwnikow. Oni którzy głoszą tolerancje chcą za każdą ich krytykę od razu karac łącznie z więzieniem. W Holandi już planuje się utworzenie get dla „homofobów” czyli przeciwników gejów. Homofoby mają byc zamykani w gettach i więziach jak kiedys Żydzi w imię jedynie słusznej arcypostępowej ideologi gender. Takie jest nastawienie ludzi którzy chcą dominowac, którzy pragną nad nami zapanowac. Takie będą ich kolejne kroki. Trzeba wiedziec że ktoś kto dziś popiera homozwiązki, jutro będzie musiał popierac homoadopcje później zakaz mówienia mama i tata a następnie więzienie dla każdego kto wypowie zdanie krytyki na temat gejów. Trzeba zresztą powiedziec że w ten sposób przypisują sobie oni cechy boskie, bo tylko Boga nie można krytykowac. Jeżeli każde zdanie krytyki na temat gejów, zwłaszcza jeśli są to po prostu dane jak często chorują oni na choroby weneryczne albo stają się pedofilami ma byc niedopuszczalne, to zmierzamy w stronę państwa totalitarnego. Ludzie którzy tak bardzo muszą kłamac i ukrywac prawdę, którzy wynoszą się ponad wszelką krytykę są bardzo niebezpieczni, przypisują sobie cechy boskie i czemuś takiemu trzeba się zdecydowanie przeciwstawiac” (Ks. Dariusz Oko)

tu coś więcej o „naukowych” metodach usunięcia homoseksualizmu z listy chorób psychicznych: Homoseksualizm przegłosowany, czyli jak nauka z demokracją przegrała i dlaczego homofobia ma konkretną przyczynę: O dzieciach krzywdzonych w imię POstępu i tolerancji… (Odys) Tolerancja

Reklamy

4 comments on “Międzynarodowy „Dzień Walki z Homofobią”, czyli kto komu na łeb wchodzi.

  1. Pingback: “Non possumus!” Watykan: pary homoseksualne to nie rodziny. | Odys Syn Laertesa

  2. Pingback: Witold Gadowski: Piczka i kiełbasa. Czy „my słowianie” musimy się sami poniżać? | Odys Syn Laertesa

  3. Pingback: Kłamstwo „POstępu” i neobolszewizm czyli… „Ustawa o uzgodnieniu płci”. Niemiecka AfD ma już dość gender. | Łódź Odysa

  4. Pingback: Gazeta Wyborcza i kult tolerancji dla pedofilii czyli… kogo ochrania i kto zarabia na Lex Trynkiewicz. O grzebaniu w psyche | Łódź Odysa

Dodaj komentarz (byle bez epitetów i wulgaryzmów)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s