„Jeszcze nigdy w historii tak niewielu nie otumaniło tak wielu” czyli… Zakontraktowane łgarstwo „święta wolności” oraz „lux in tenebris”.


rys. Andrzej Krauze

rys. Andrzej Krauze

pisze CzarnaLimuzyna…

„Ani się człowiek obejrzał, a tu właśnie mija kolejna, celebrowana w ramach nowej świeckiej tradycji rocznica czegoś, co się w ogóle nie wydarzyło. W 10-stopniowej skali Orwella takie „wydarzenie” osiąga wartość 10… No ale po kolei i, niestety, na poważnie:

Myślę, że niewielu pamięta pozornie mało znaczący epizod z czerwca 1989 roku podczas wyborów do tzw. sejmu kontraktowego. Na specjalnej, uprzywilejowanej liście wyborczej zostali umieszczeni komuniści z „wyższej półki”. Zdrajcy narodu – sowieccy folksdojcze, „partyjna nomenklatura” mająca przez cały okres trwania sowieckiej okupacji zagwarantowane miejsce w poselskiej ławie.

Co się stało w dniu wyborów w 1989 roku? Wszyscy zostali skreśleni, nie uzyskując mandatu. W takim razie w jaki sposób znaleźli się w sejmowych ławach?

Lech Wałęsa, już nie tajny, lecz całkiem jawny współpracownik, otrzymawszy sygnał od towarzyszy z PZPR zaniepokojonych błędami w trakcie „obalania komunizmu”, zarządziłunieważnienie (!) wyników oraz powtórkę głosowania na komuszą listę.

Nie bez powodu S. Kania, I sekretarz KC PZPR, już w 1980 twierdził: „Wałęsa to parawan, za którym można manipulować Solidarnością”. /Wałęsa. Człowiek z teczki/

Rycerze okrągłego stołu - Zbirek

Rycerze okrągłego stołu – Zbirek

W wyniku opisanej operacji cały „obalony komunizm” rozsiadł się w pełnym składzie na ul. Wiejskiej w Warszawie, a w „chwilę” potem sowiecki generał został wybrany na urząd Prezydenta III RP.

Dlatego na pytanie: dlaczego i od kiedy w polskiej demokracji (w wyborach) jako kandydaci mogą brać udział przestępcy – złodzieje, oszuści, zdrajcy, pomocnicy morderców, lewacy, zwykli kapusie lub bardziej wykwalifikowani agenci – trzeba odpowiedzieć zgodnie z prawdą: od 1989 roku.

Trudno o bardziej dobitny przykład „demokracji bez wartości”. Na nic zdały się późniejsze ostrzeżenia polskiego papieża o przeradzaniu się takiej demokracji w „jawny bądź zakamuflowany totalitaryzm”.

Na tym właśnie polega działający od 25 lat jeden z głównych mechanizmów „okrągłego stołu” – ugruntowana w III RP „demokracja bez wartości”, w której mandat moralny jest mniej ważny od demokratycznego, a wątpliwej jakości mandat demokratyczny jest na dodatek fałszowany.

Warto również dodać, że wybór Jaruzelskiego na „prezydenta” był polityczną ustawką wynikającą z okrągłostołowego układu nazywanego w amerykańskich raportach układem „Jaruzelski – Geremek”. W popieraniu kandydatury gen. Jaruzelskiego szczególną rolę odegrał osobiście ambasador Stanów Zjednoczonych John Davies

Jeszcze nigdy w historii tak niewielu nie otumaniło tak wielu

rys. Andrzej Krauze

rys. Andrzej Krauze

Wybory z 1989 roku były jedynymi wyborami, które miały szansę naprawdę coś zmienić. Procentowy udział ówczesnych „lemingów” oscylował bowiem poniżej 50% uprawnionych do głosowania. Dlatego trzeba było zawrzeć „umowę” gwarantującą środowiskom przestępczym nie tylko bezkarność, ale i wiadome przywileje oraz ciągłość pokoleniową i „ideową”.

Parafrazując niedawną rocznicową wypowiedź beneficjenta układu Komorowskiego, można rzec: republika kłamstwa narodziła tu w Polsce i ma się całkiem dobrze.

Republika kłamstwa, czyli słów kilka do naszej „prawicy”

Wyście drodzy Państwo tę swoistą pepinierę o innej orientacji etycznej wyhodowali na własnych grzbietach. Tuczycie ją nadal, oglądając jej prominentnych przedstawicieli w „zależnych i niezależnych” mediach. Uwiarygodniacie ją, tocząc jałowe dysputy w świetle kamer. Wbici w pychę wywyższacie się ponad przysłowiowych idiotów (lemingów), a równocześnie nie widzicie w lustrze odbicia zadufanego w sobie leminga z innej „prawicowej” hodowli.

Myślę, że najwyższy czas, aby polska prawica przerwała trwające 25 lat rozdwojenie jaźni. Nie można akceptować stworzonego przez komunistów systemu i równocześnie naiwnie oczekiwać, aby spełniał on funkcję polskiego państwa.

Dalsze istnienie republiki kłamstwa, uznawanie go za uprawniony byt w toczącej się polskiej historii jest zgodą na niezbyt sytą i niezbyt szczęśliwą niewolę, a na taką godzą się tylko pozbawieni dumy i godności niewolnicy.

źródło: ekspedyt.org

pisze Pan Stanisław Michalkiewicz…

rys. Żukow

rys. Żukow

(…) demokracja nie polega na tym, by obywatele wybierali, tylko – by wybierali słusznie, to znaczy – formacje i osoby zatwierdzone. Zatwierdzone przez kogo? Przez tych, którzy przygotowują alternatywę polityczną dla wyborców. A po czym poznać, że alternatywa polityczna dla wyborców została prawidłowo przygotowana? Ano po tym, że bez względu na to, kto wybory wygra, będą one wygrane.

I tak właśnie miało być i tym razem – na co wskazują niemal identyczne wyniki Platformy Obywatelskiej i PiS-u, podobnie jak wyniki SLD i PSL – ale Korwin-Mikke znienacka włożył nogę w drzwi. Stąd jazgot i uspokajające prognozy, że to tylko taki jednorazowy fajerwerk, błysk meteoru, po którym znowu zapanują miłe, znajome ciemności. Ale może to nie fajerwerk, tylko lux in tenebris, czyli światło w ciemnościach, spowodowane wejściem na polityczną scenę nowej generacji, buntującej się przeciwko okupacji Polski przez kreatorów i gwarantów układu okrągłego stołu (…)”

„(…) Nie ma przypadków – mawiał nieodżałowanej pamięci ksiądz Bronisław Bozowski – są tylko znaki – no i znak właśnie się pojawił. Kiedy w naszym nieszczęśliwym kraju, podobnie jak w innych krajach nieszczęśliwej Europy odbywały się wybory do Parlamentu Europejskiego, w warszawskim szpitalu wojskowym umierał generał Wojciech Jaruzelski, najwyższy reprezentant i duszeńka polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej, z którą z łaski Józefa Stalina naród polski musi dzielić terytorium państwowe. Z jego osobą już na zawsze związany jest największy szwindel, jakiego ofiarą padł naród polski. Uwierzył on mianowicie, że wolność można odzyskać bez ryzyka. Jednak bez ryzyka, to można odzyskać tylko namiastkę wolności – i właśnie coś takiego zostało w 1989 roku narodowi polskiemu zaoferowane przez szykującą się do ponownej okupacji kraju razwiedkę. Symbolicznym wyrazem tego szwindlu było wołanie, że oto „upadł komunizm”, czego symbolicznym wyrazem miał być wybór przywódcy tych upadłych komunistów na pierwszego prezydenta „wolnej Polski”(…)

rys. Andrzej Krauze

rys. Andrzej Krauze

(…) Dlatego teraz mogą tak gardłować i 4 czerwca nazywać „świętem wolności”, chociaż przecież żyją ludzie pamiętający, że tamte wybory nie były wolne, tylko kontraktowe, w rezultacie siuchty przygotowanej w Magdalence przez generała Kiszczaka i jego konfidentów. Ale skoro sam prezydent Obama swoją obecnością ma utwierdzić nas w przekonaniu, że wybory były wolne, to czyż wypada wierzgać przeciwko takiemu ościeniowi? Jasne, że nie wypada, więc w ramach myślenia pozytywnego cieszmy się, że Kukuniek z panią Krzywonos i ministrem Sikorskim nie przyznali Nagrody Solidarności jakiemuś banderowcowi. Pewnie by się specjalnie nie krępowali, ale tak się akurat złożyło, że złowrogi Putin zajął Krym, więc szczęśliwie można było i się podlizać i nie stracić wianuszka.

Ale skoro już jest rozkaz, żeby dzień 4 czerwca specjalnie wyróżnić, to przypomnijmy raczej i sobie i prezydentowi Obamie nieudaną próbę ujawnienia komunistycznej agentury w strukturach państwa. Podobnie jak w wieku XVIII ta agentura jest całkowicie bezkarna i podobnie wpływowa. Wtedy ta jej bezkarność i wpływy doprowadziły do śmierci państwa. Do czego doprowadzą dzisiaj?”

całość tumichalkiewicz.pl

…4 czerwca 1989 „wolne wybory” i 4 czerwca 1992 „noc teczek”… a od maja zeszłego roku (2013) 4 czerwca jako „Dzień Wolności i Praw Obywatelskich”… 4 czerwca obchodzimy w Polsce wielką kumulację kpiny z narodu polskiego i politycznego łgarstwa… Odys

rys. Andrzej Krauze

rys. Andrzej Krauze

polecam również: Co takiego czczą „farbowane lisy” 4 czerwca i dlaczego „Nocną zmianę”

podobne: Czekoladowy „ożeu… i morze”. Co takiego „świętujemy” 2-go maja?

oraz: Wolność a niepodległość. Czy Polska jest niepodległa a Polacy wolni?

a także: Jak zainstalowano w Polsce „kapitalizm kompradorski” i kto (lub co) za tym stoi.

Magdalenka. Kiszczak Kaczyński Ciosek Geremek Bujak Kuroń Wałęsa Michnik i inni... w Magdalence omawiane było że prawica nie ma prawa NIGDY dojść do władzy

Magdalenka. Kiszczak Kaczyński Ciosek Geremek Bujak Kuroń Wałęsa Michnik i inni… w Magdalence omawiane było że prawica nie ma prawa NIGDY dojść do władzy

i to: Jak Kaczyński oszukuje Polaków.

oraz: Polska przeżywa złoty wiek a Polacy lubią demokrację

i to: „Rocznica podróbki” czyli… POd „okrągłym stołem”.

Reklamy

17 comments on “„Jeszcze nigdy w historii tak niewielu nie otumaniło tak wielu” czyli… Zakontraktowane łgarstwo „święta wolności” oraz „lux in tenebris”.

 1. Pingback: Stanisław Michalkiewicz: „Wilki zmieniły skórę” czyli… jak 4 czerwca upadł komunizm (na cztery łapy). | Łódź Odysa

 2. Pingback: Geremek idzie na wojnę z Pospieszalskim czyli…Święte krowy na cenzurowanym | Łódź Odysa

 3. Pingback: Grzegorz Braun: „Sierpniowa lekcja” czyli… Polak przed szkodą i po szkodzie socjalistą. | Łódź Odysa

 4. Pingback: Demokracja… czyli Dyktatura Durni. Australijczycy tracą do niej zaufanie. | Łódź Odysa

 5. Tajemnicze poczynania hunty wojskowej z Gdańska

  Ta tajemnicza jednostka może być bardzo groźna dla mieszkańców Gdańska. Hunta postawiła za cel swoich działań wykształcić zdalnych morderców i szpiegów. Nie dysponują oni jednak wystarczającymi funduszami aby to osiągnąć, przyzwyczaili się więc do działań wysoce niezgodnych z prawem. Prowadzą eksperymenty na ludziach, i nie pytają nikogo o zgodę, robią to bez niczyjej wiedzy.
  Jak oni to robią aby uchodzić za nie wyróżniającą się jednostkę a jednocześnie terroryzują ludzi? Wykształcili metody zdalnego ataku na ludzi, biorąc cywilów za królików doświadczalnych, bo kto ze swoich chciałby się narażać. I traktują to sobie jako ćwiczenia, tyle że ściśle tajne. Każdy powie, że nie mieści się to po prostu w głowie. Jednak to nie żaden wymysł, a od ataków tajemniczej hunty giną od lat ludzie.
  Przy zachowaniu zdrowego trybu życia, odżywiania i aktywności fizycznej przeważnie nie ma jak dojść do uszkodzeń mózgu. Ale mimo to u osób o doskonałym zdrowiu, aktywnych fizycznie nagle dochodzi do poważnych uszkodzeń mózgu lub innych organów. Co jest skutkiem tajemniczych eksperymentów gdańskiej hunty. Doprowadzają oni nie tylko do uszkodzeń ciała, potrafią przejąć także kontrolę nad ludzką psychiką.
  Testują na ludziach także metody walki psychologicznej, którymi to doprowadzają swoje ofiary do skrajnego wyczerpania nerwowego.
  Z całą pewnością takimi właśnie działaniami hunta doprowadziła 19 lat temu do eksplozji w 10 piętrowym budynku. Jak oni to zrobili? Doprowadzili swoimi metodami do ruiny osobiste życie człowieka, a ten ostatkiem swoich sił, wysadził w afekcie budynek w powietrze.

  Polubienie

 6. Pingback: Pod przykrywką wygłupu Sikorskiego fala rabunku przetoczyła się przez sejm: uwolnienie kominówek, rząd kładzie łapę na depozytach, centralna baza „haków” skarbówki, zamiast śmieciowych umów o pracę będzie śmieciowa emerytura. Do diabł

 7. Pingback: Polska potrzebuje liderów-patriotów – rozmowa ze Stanisławem Tymińskim | Łódź Odysa

 8. Pingback: Tropem Wikingów. PAN zbada DNA polskich władców. Badania nad rewelacjami Paula Russella. Definicja IIIRP wg. Marka Stefana Szmidta | Łódź Odysa

 9. Pingback: Stanisław Tymiński: Polski Frankenstein… i co dalej z tą Polską? | Łódź Odysa

 10. Pingback: Najnowsza historia Polski wciąż czeka na odkrycie, źródła leżą w Moskwie (wywiad z prof. Wieczorkiewiczem) | Łódź Odysa

 11. Pingback: Lech, czarownica i stara szafa. Afera z „Bolkiem” jest dla głupich, ważni są INNI. Festiwal hipokryzji, teorie spiskowe i brak konkretów. | Łódź Odysa

 12. Pingback: Sumliński i patologie III RP. Sprawa ks. Popiełuszki sprawdzianem chęci rozliczenia PIS z PRL. Klątwa FOZZ i kompromisu z komuną. | Łódź Odysa

 13. Pingback: Zbiór IPNu w POłowie zastrzeżony oraz polscy prawnicy na niemieckich stypendiach czyli… kłótnia w rodzinie i Bolek jako ofiara spiralnej teorii dziejów. | Łódź Odysa

Dodaj komentarz (byle bez epitetów i wulgaryzmów)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s