„Dzień w skrócie” 8 czerwca 2015 roku. Występują: PO które z pomocą hejterów chce walczyć z mową nienawiści i odzyskać internet, Komorowski z „depresją”, POśpiech z 10 ustaw’kami gospodarczymi i in.


fragment:

„…Lis raczył stwierdzić, że Dekoder przerżnął wybory bo miała miejsce „najbardziej zmasowana operacja zniesławiania i demolowania czyjegoś wizerunku”. Ciężko się nie zgodzić. Zarówno Dekoder jak i jego sztab zrobi wszystko żeby tych wyborów nie wygrać demolując jego wizerunek.

Dekoder podobno wpadł w depresję. Martwi się o przyszłość swoją i współpracowników. Całkiem niepotrzebnie przecież. Mogą zmienić pracę i wziąć kredyt…

Premierzyca zapowiedziała przyjęcie 10 nowych ustaw gospodarczych do końca kadencji. A kto za to zapłaci? Bo jesienią już nie PO. Ale to tylko złośliwość z mojej strony. Przecież robią to wyłącznie dla naszego dobra. A, że dopiero po 8 latach? Pośpiech przecież skazany jest jedynie przy łapaniu pcheł…”

całość tu: 8 czerwca 2015 roku

Zamiast własnego, gościnnie komentarz znajomego RF1 -05.06 (15:07)

„POSZŁA BABA PO ROZUM DO GŁOWY, A TAM PUSTO, jak w mięsnym za komunizmu- same haki. I co ciekawsze, te haki to tak bardziej pod PO-wskie żebra podchodzące, jakby dla murgrabiów, a nie Janosików, naszykowane- co ich baba chce na wrogów użyć, to się sama nimi w paluchy zacina, a potem krzyczy, że boli, a ona nawet nie wie, dlaczego- przecie haki ze szczerego złota kute, nikt na kowalach nie oszczędzał, wieszatieli chętnych do odpowiedzialnej roboty też dostatek, a tu, cholera, nie działa, no niedziała i już. Więc co robi baba? Zamiast na hakach polędwicę powiesić w ramach przynęty, albo salceson jakiś przynajmniej, ona nowych rzeźników chce zatrudniać, takich od wykręcania ofiarom rąk i umysłów, jakby jej od tego miało przybyć. Ech, chyba czas tej babie przerzucić się na oleum, korzystając z rad imć Zagłoby, bo od tego, co jej teraz w rządowej stołówce różne kucharki- psiapsiółki podają, to jej się tylko wapno na zwojach odkłada, dostęp nowych pomysłów blokując. A oleum teraz będzie najlepsze, z pierwszego wyborczego Platformy tłoczenia, wystarczy resztki po bronkach zbożowych na gęstym sicie odcedzić, precz odrzucić, oleum przepakować w nowoczesne.pl butelki, kiedyś PET- ami, a dziś PETRU- ami zwane, i używać do woli, tak długo jak się da, czyli do jesiennego grillowania całej tej przeklętej hell kitchen, która nam już osiem bez mała lat serwuje same nadpsute i odgrzewane ruskie pierogi nadziewane różnymi conchitami wurst porośniętymi sierścią, od czego tylko zgaga i womity w prostym narodzie powstają. Ale czy baba tak postąpi? Czy jadłospis zmieni?
Śmiem wątpić, wszak ona z tych, co to najlepiej- w mniemaniu własnym- wiedzą, co dla ogółu konsumentów najlepsze, ona taka bardziej nowoczesna pani domu, która, sama nic ze smakiem nie potrafiwszy ugotować, innym przypraw też dla smaku dodawać nie pozwala- nie będzie prostactwo pozaukładowe podniebień swoich niewyrobionych darmowym kminkiem rozpieszczać, dla nich tylko sól w rany i pieprz… .enie codzienne z telewizyjnych fast foodów.
Tedy nie trzeba współczuć babie i jej podkuchennym, że im się w garach przypala, bo pojęcia o polskich smakach nie mając żadnego, nawet nie próbowały się ich, zdjęte „jewropejskim” snobizmem, nauczyć, nadal nam uparcie serwując zalatujący „perfumą” kotlet z osła, żaden jej Balceron w menu już nie pomoże, choćby sobie nie wiem jak długie blond- kudły na głowie dla niepoznaki wyhodował- gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść, tym bardziej, że kucharki też takie bardziej „zaradne”, dnia nie ma, żeby pełnych toreb do domów nie ciągnęły, a lodówka już pustawa, niedługo już tylko samo światło zostanie, do zgaszenia dla ostatniego uciekającego z kuchni chytrego kuchcika.
Chociaż, jak tych kuchcików znam, to ten ostatni odchodzący jeszcze po drodze żarówkę wykręci, wzorem Ferdka Kiepskiego, co to jeszcze tak niedawno publicznie chwalił się, że będzie głosował na pieczeniarza ze WSI, który, jak przyszło do szykowania menu na następne pięć lat, to 70% nalewkę, którą się w pałacowej kuchni dostojnie raczył, rozwodnił do 17% „berbeluchy”, popijanej nerwowo przez całą ekipę gdzieś na zapleczu sejmowej garkuchni, grzech czyniąc w polskiej kuchni politycznej niewybaczalny.
A i klienci też się jacyś tacy pyskaci porobili, już sanepidem straszą, już nowych mistrzów kuchni, co to bez strachu łamią przepisy, za „wydawką” chcą stawiać, licząc, że i im w końcu trochę tej ciężko wypracowanej okrasy przypadnie, już burczą, że żadne modyfikowanie pijarowsko-genetyczne tym razem kuchtom nie pomorze, bo zapamiętają sobie te upasione facjaty i taki im w październiku „posiew” zrobią, że się żaden Gronkowiec nie uchowa, choćby i waltza na szkiełku kontaktowym w rytm ody do radości odtańczył…Tedy szykować nam trzeba, Kochani, noże i widelce, żeby jesienią wyciąć z naszego jadłospisu te wszystkie nieświeże kawałki, i to wyciąć skutecznie, bo jak nam się nie uda, to później będzie nam się zgnilizną przez kolejne lata odbijać.”

Czytaj więcej na : Rafał Ziemkiewicz: Platforma Hejterów

podobne: Komentarze POwyborcze… „Ostatnia niedziela” (grana na dudach). Przegrana Komorowskiego to przegrana wielu mend z układu. oraz: „Elektorat buntu”, „bezpartyjny” Kukiz i „Ściana ze szkła” czyli… jak naprawić zegarek? Jeśli antysystemowcy nie wykorzystają obecnej sytuacji będą winni wobec historii.

rys. Andrzej Krauze

rys. Andrzej Krauze

Reklamy

2 comments on “„Dzień w skrócie” 8 czerwca 2015 roku. Występują: PO które z pomocą hejterów chce walczyć z mową nienawiści i odzyskać internet, Komorowski z „depresją”, POśpiech z 10 ustaw’kami gospodarczymi i in.

  1. Pingback: „Depresja gangstera” (Bronisława K.) i sraczka legislacyjna „platformy” czyli… narobić POd publiczkę i uciec zanim przyjdą lePSI. | Łódź Odysa

  2. Pingback: Przegrany kontra zamordowany. Czy między Komorowskim a Narutowiczem można postawić znak równości? | Łódź Odysa

Dodaj komentarz (byle bez epitetów i wulgaryzmów)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s