Przeznaczenie czyli… o Kobiecie i jej sercu.


Cayetano De Arquer Buigas

Cayetano De Arquer Buigas

„…Zgodzicie się, że szczerze kochający człowiek jest bardzo pociągający dla innych. On dosłownie żyje w swoim nieznanym świecie gdzie wszystko jest spokojne, piękne i dobre -on się zagadkowo uśmiecha widząc we wszystkim prawdziwy przejaw Boskości. I ludzie garną się do niego gdyż jego serce jest w stanie leczyć, jego czyste spojrzenie i dotknięcie jest w stanie obdarować pokojem i wiarą w lepszą przyszłość. Wszystko to jest w stanie kochająca kobieta, która zdołała otworzyć się na miłość. Od takiej kobiety nikt nigdy nie zechce odejść. Nikt nigdy nie będzie miał śmiałości być wobec niej niegrzecznym. Los nigdy nie pozbawi jej niczego i da jej wszystko co najlepsze: najlepszego męża, najlepsze dzieci, najlepsze warunki do życia. A to dlatego, że w jej przestrzeni dokonuje się misterium – obok niej ludzie czują Boga.

Drugim zadaniem kobiety jest tworzenie wokół siebie przestrzeni piękna – piękna kierującego spojrzenie na rzeczy wyższe, wyższe wartości życia. Nasz świat potrzebuje piękna. Rozpusta, wulgarność, przejawy podłości, chamstwo, chciwość, własny interes i relacje zwierzęce oczerniają ten piękny świat ale kobiety mają możność zmienić ten stan rzeczy. Kobietom dana jest silna energia wszechświata – energia natchnienia. Kobiety są w stanie pokazywać mężczyznom, że zachwycają się duchowością, dobrymi czynami, dobrocią, wartościami rodzinnymi, dobroczynnością itd. One mogą dawać mężczyźnie natchnienie do tworzenia tych dobrych dzieł…”

całość tu: Maria Mawieła – Przeznaczenie kobiety

podobne: „I poznam wszystek rzeczy sens jakem poznany. Wybiorę miłość jak ja sam jestem wybrany”. Monika i Marcin Gajdowie o pracy nad sobą. i to: Posiąść kobietę. i jeszcze: Wszystko na swoim miejscu. oraz: W jedności siła. Mózgi kobiet i mężczyzn różnią się i uzupełniają. a także: Prawdziwy mężczyzna – gatunek na wymarciu. polecam również: I (niestety nie zawsze) żyli długo i szczęśliwie. Przemoc domowa w Irlandii i „Konwencja o przemocy wobec kobiet”… kontra „Mężczyzna wojownikiem” (ks. Piotr Pawlukiewicz)

ks.Piotr Pawlukiewicz – o Kobiecie i jej sercu

Reklamy

8 comments on “Przeznaczenie czyli… o Kobiecie i jej sercu.

 1. tak Bóg stworzył kobietę i mężczyznę… człowiek zapomniał o boskiej mocy – Miłości, bo chciał poznać więcej… gdy poznanie otworzył – drogi do domu nie znalazł… tak po świecie błądzi z sercem zniszczonym…
  Piękna żona ozdobą męża – mąż jej bohaterem, zazdrość węża/ nie węża wciąż nowe rzuca kłody pod nogi…
  Komu się uda Miłość do Boga donieść będzie zbawiony!

  x Pawlukiewicz ma wielki dar …

  Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: (nie)Zmienność | Jej wyspa szczęśliwa

 3. Pingback: dobrze że jesteś… kobietą i fragment z pamiętnika Adama | Łódź Odysa

 4. Pingback: Czy feministka i wiewiórka to „istota czująca”? czyli o podejrzanym zapachu z d…ziupli. Kobiety i ekologia według lumpenproletariatu | Łódź Odysa

Dodaj komentarz (byle bez epitetów i wulgaryzmów)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s